Tajný výlet 12. 8. 2023

Celý týden pršelo (a vlastně i ten předchozí), tak jsme byli zvědaví, jak to v sobotu dopadne.

A bylo nádherně! Sešli jsme se, tak jak bylo plánováno, ve 13 hodin a vyrazili do neznáma. No samozřejmě, že ne tak úplně - po prvních desítkách metrů se ukázalo, že téměř všichni vědí, kam jsme se vydali. Našim cílem byl https://www.pivovartahoun.cz/.

Radek Beneš naplánoval skvělou trasu, takže na silnici jsme se vyskytovali minimálně, což bylo fajn, hlavně kvůli dětem. Je však třeba podotknout, že děti to zvládaly skvěle - všechny. Zvláštní pochvala ale patří Kačce a Vojtovi Šmídovým. Ačkoli do školy půjdou teprve za rok, šlapali jako o život a poslouchali jako hodinky.

V restauraci pivovaru jsme se sešli s naší mkotorizovanou jednotkou a užili si skvělé jídlo a pití. Na zpáteční cestě jsme se samozřejmě museli zastavit na pivo na Jíváku a na zmrzlinu na Loučeni.

Ačkoli nás po cestě potkalo pár drobných karambolů, nikdo se opravdu nezranil a domů jsme dorazili ve zdraví a pohodě. Díky všem za účast na další povedené akci.

Všichni jsme se vyfotili u Helmy

Fotogalerie zde: 

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=SNKJabB&set=a.628891875894912

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím